Germany Stefi6D

Tv stolek DUB MASIV - STEFI obsahuje: - 2x výklopná dvířka s brzdičkami - 2x otevřený foch; rozměry: š - 73cm, v - 14cm, h - 39cm Rozměry stolku: š - 200cm, v - 40cm, h -...
8 999 Kč
Doprava 390 Kč,Info v obchodu
Doporučená nabídka Masivprodej

Top nabídka

Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (1)

Info v obchodu390 Kč12 recenzíDalší informace

Popis produktu

Tv stolek DUB MASIV - STEFI obsahuje: - 2x výklopná dvířka s brzdičkami - 2x otevřený foch; rozměry: š - 73cm, v - 14cm, h - 39cm Rozměry stolku: š - 200cm, v - 40cm, h -...

Parametry produktu

Materiál
Dub

Parametry produktu

Materiál
Dub

Popis produktu

Tv stolek DUB MASIV - STEFI obsahuje:

  • 2x výklopná dvířka s brzdičkami
  • 2x otevřený foch; rozměry: š - 73cm, v - 14cm, h - 39cm
  • Rozměry stolku: š - 200cm, v - 40cm, h - 42cm
  • Výrobní program: Stefi - divoký dub

Korpusy televizního stolku jsou vyrobeny z melaminované dřevotřísky odolné proti poškrábání a přední části jsou z masivního dubu. Jedná se o originální německý výrobek. Úchytky jsou kovové a lakované (možnost výběru i jiných úchytek než jsou uvedeny na obrázku). Spojovací materiál je od kvalitní firmy Hettich. Přední části v provedení dub masiv jsou ošetřeny kvalitní voskovou politurou, která zajišťuje nábytku dlouhou životnost a příjemný design.

Tento nábytek z programu Stefi divoký dub masiv barevně a zpracováním přesně odpovídá výrobnímu programu Lyon divoký dub masiv a programu Linz divoký dub masiv (možno libovolně kombinovat).  Konferenční stolek doporučujeme buď o míře 70x70 cm, nebo větší, a to 105x65 cm. 

Stolek je dodáván v demontovaném stavu ve dvou kusech balení (390 Kč dopravné). Dodáván s podrobným obrazovým návodem na sestavení a českým přinávodem. Jednoduché sestavení, zvládne každý kutil.

DOSTUPNOST: cca 2 - 4 týdny (u zboží skladem je možné osobní vyzvednutí ihned po telefonické dohodě předem)

NYNÍ AKCE - OBJEDNÁVKY NAD 20 TIS. KČ - DOPRAVA ZDARMA PO CELÉ ČR !

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.